Volné pracovní místo  Přípravář/rozpočtář oblast Praha

Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletní realizací železobetonových monolitických konstrukcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář/rozpočtář oblast Praha.

Náplň práce:

  • Příprava rozpočtů a cenových nabídek
  • Vytváření soupisu prací měsíčních/dílčích fakturací na objednatele
  • Kontrola soupisu prací měsíčních/dílčích fakturací zhotovitelů
  • Vytváření změnových listů
  • Spolupráce se stavbyvedoucím

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou ve stavebním oboru
  • Praxe v oboru min. 1 rok (v oblasti rozpočtu výhodou)
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • ŘP skupiny B výhodou
  • Aktivní přístup, pečlivost, ochota učit se novým věcem, schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme:

  • Práci na IČO nebo HPP v zázemí prosperující společnosti působící na trhu již 15let
  • Dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Prémie, motivační ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Možnost dalšího odborného vzdělání a profesního růstu
  • Mobil, PC, dovolená, sick days, příspěvek na penzijní/životní připojištění, kurzy, školení
  • Místo výkonu práce: Praha - Strašnice
  • Nástup dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení